×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

آزاد 66

سلاحي که آقایان را مهربان مي کند

يکي از موضوعاتي که ذهن خيلي از خانم ها را به خود مشغول مي کند اين است که چگونه مي توانند بر همسر خود تاثير بگذارند.در مقالات متعدد ،راهها ي گوناگوني را بيان کرده ايم مانند: اخلاق خوش،صبر،احترام به همسر و.....

اما تمام زنان در برخي مواقع از سلاحي استفاده مي کنند که اتفاقا شوهرشان را تحت تاثير قرار مي دهد .البته ما در اين مقاله اصلا قصد نداريم شما را به اين کار تشويق کنيم .....

وقتي زن‌ها اشک مي‌ريزند، بوي اشک مردان را تحت تاثير قرار مي‌دهد. اگر حتي اشک را نبينند و صداي گريه را نشنوند، خشمشان کم‌تر مي‌شود. به علاوه اشک، نه گفتن به زبان شيميايي به ميل جنسي مردان است.

انسان‌ها در موقعيت‌هاي متفاوتي اشک مي‌ريزند. البته اشک مخصوص انسان نيست و در موجودات ديگر هم ديده مي‌شود. اما آيا اشک ريختن فقط تاثير فردي دارد و مثلا شما را آرام‌تر مي‌کند، يا اين که روي ديگران هم مي‌تواند اثري داشته باشد؟ ‌شايد سوال جالب‌تر اين باشد که اشک چه‌طور روي ديگران تاثير مي‌گذارد؟
اشک

اولين حدس دانشمندان اين بود که اشک ريختن روي احساس شادي يا غم ديگران تاثير دارد؛ اما با کمال تعجب مشخص شد که اشک افراد تاثيري روي شادي و يا ناراحتي ديگران ندارد و تغييري نه در جهت مثبت و نه منفي در خلق ديگران ايجاد نمي‌کند. بلکه مهم‌ترين تاثير اشک، کاهش ميل جنسي در مردان است!

به گزارش ‌ محققين دانشگاهي در خاورميانه اشک‌هاي دو زن را که در حال تماشاي يک فيلم غمگين بودند جمع‌آوري کرده و دستمال کتاني را به آن آغشته کردند. همچنين محلول نمکي درست کردند و پس از قطره قطره ريختن آن روي صورت همان زن‌ها، دستمال ديگري را با اين محلول نمکي آغشته کردند. بررسي اين محققان روي تاثير بوي اشک متمرکز شده بود!

از 24 داوطلب مردي که در اين مطالعه شرکت کردند، هيچ‌کدام با بوييدن اشک و محلول نمکي، نتوانستند تفاوت آن‌ها را تشخيص بدهند. سپس از آن‌ها خواسته شد که در سه حالت به يک سري عکس از چهره زنان نگاه کنند و به جذابيت آن‌ها امتياز بدهند. در حالت اول با دستمال آغشته به محلول نمکي در حالت دوم با دستمال آغشته به اشک زير بيني و در حالت سوم بدون هيچ دستمالي.

محققين به اين نتيجه رسيدند که فقط بوي اشک واقعي، ‌امتيازي را که مردان به جذابيت مي‌دهند، کاهش مي‌دهد. به علاوه بوي اشک هيچ تاثيري بر ارزيابي آن‌ها از شدت غم تصوير زنان نداشت.

سپس براي اين که مشخص شود آيا غم تاثيري بر کاهش ميل جنسي مردان دارد يا نه، ‌عکس‌ها را با يک فيلم غمگين عوض کردند. پژوهشگران اين‌بار براي ارزيابي ميل جنسي،‌ ميزان تستوسترون موجود در بزاق مردان را اندازه گرفتند و متوجه شدند که فقط در مرداني که هنگام تماشاي فيلم، دستمال آغشته به اشک واقعي را بو مي‌کردند، هم در طول پخش فيلم و هم بعد از آن،‌ مقدار تستوسترون کاهش يافته است. اين شاخص ديگري است که کاهش ميل جنسي را

محققان بر اين باورند که هدف اشک، نه کاهش ميل جنسي مردان که کاهش سطح تستوسترون است که عامل اصلي رفتار پرخاشگرانه و خشونت در مردان است. بنابراين اشک با بوي خود به طرزي نامرئي قدري از خشم مردان مي‌کاهد.

محققين براي اطمينان بيشتر، آزمايش ديگري انجام دادند. اين‌بار در حالي که محققين با تصويربرداري ام.آر.آي عملکردي، الگوي فعاليت مغزي داوطلبان را مشاهده مي‌کردند، به آنها فيلم‌هايي نشان دادند که در شرايط عادي به افزايش تستوسترون منجر مي‌شود. آزمايش چندين بار تکرار شد: با فيلم‌هاي شاد، غمگين و خنثي، در حال بوييدن اشک واقعي، محلول نمک و بدون بو. مقايسه الگوهاي مغزي هم نشان داد اشک عامل خاموشي ميل جنسي در مردان است.

ابن نتايج بدان معني است که اشک نوعي پيام شيميايي مي‌فرستد که روي مردان تاثير مي‌گذارد و اين مستقل از ديدن يا شنيدن اشک ريختن زنان است! اما اين تاثير اشک به چه دردي مي‌خورد؟

محققان بر اين باورند که هدف اشک، نه کاهش ميل جنسي مردان که کاهش سطح تستوسترون است که عامل اصلي رفتار پرخاشگرانه و خشونت در مردان است. بنابراين اشک با بوي خود به طرزي نامرئي قدري از خشم مردان مي‌کاهد.

از سوي ديگر،‌ اشک نوعي پاسخ نه از طرف زن به مرد است، آن هم به زبان شيميايي!‌
پنجشنبه 8 مهر 1390 - 10:27:21 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

http://bebeka.gegli.com

ارسال پيام

جمعه 9 مهر 1390   12:57:30 AM

مریم خانم تعدادزیاد نمیشود به همه جواب داد .تذکر قبل از اینکه باز وبلاگ بدهم برای مظلومیت اقایان کلمه اول سر مقاله را درست کنید چرا باید به جنگ بروید درسته تازگی هفته دفاع مقدس بوده ولی با سلاح حتما خوانمها اقایان را  مهربان میکنند وسلاح های پیشنهادی  یک    کفگیر ..دو    ماهی تابه   سه     گوش کوب .  .چهار   وردانه     پنج     وسایل پرتابی  مثل چکش و    دیس  یا دیسک     نیزه همان سیخ جگر یا سیخ کباب     وزنه مثل قابلمه وقوری وکتری حالا اون سلاح ها مال زنهای خارجی این سلاح ها مال زنهای ایرانیه .این سلاح ها را زنان ایرانی برای مهربان کردند بیشتر ترجیح میدهند اگر دروغ میگم یک نظر سنجی بگذارید هم تعداد مخاطب ها زیاد میشود .هم روش و تجربه  وسلاح های جدید و پیشرفته دیگر را از بانوان ایرانی یاد میگیریم 

http://bebeka.gegli.com

ارسال پيام

جمعه 9 مهر 1390   12:42:28 AM

با سلام چون این راجب جوانان نیست راجب اقایان هست نمی دانم هشتاد درصد اقایانی که میشوند مرد واقعی سر طاس یا پیشانی بلند ی دارند. میدانید چرا .از همسرانشان بپرسیدکه باعث شده تستوسترون انها بهم بریزد. .

آخرین مطالب


سکوت ......


راه استفاده از گوجه فرنگی برای زیبایی13


8 تکه لباسی که هر خانم باید داشته باشد+ مطلب کاربردی


مفيدترين روغن‌هاي گياهي براي انواع مختلف مو


فوت و فن‌های جذاب بودن را یاد بگیرید


میوه ای تابستانی که شما را خوش اخلاق می کند!


طنز: روش شکار شوهر در ایران


راار هایی برای دوست داشتن مردان بدقلق


اندیشه هاااااااااا


متن زیبا ارسالی یکی از دوستان خوب


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

276051 بازدید

139 بازدید امروز

2099 بازدید دیروز

2685 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2020 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem